NAŠE SLUŽBY

Processor, repas, cpu

REPASOVANIE STARŠÍCH PC A NOTEBOOKOV

Venujeme sa aj starším zariadeniam ktoré sa už prehrievajú a nespĺňajú tak Vaše požiadavky naplno. Kontaktujte nás s popisom problému Vašeho zariadenia a radi navrhneme riešenie.

ZÁKAZKOVÉ SKLADANIE PC

Navrhneme a zostavíme zariadenie podľa Vašich predstáv. U nás to predstavuje viac než len zhotovenie, dôraz prikladáme na testovanie stability a pomoc na diaľku na už zhotovenej zostave.

despaired-2261021_1920.jpg
gas-mask-4234867_960_720.jpg

POMOC NA DIAĽKU

Pomôžeme Vám na diaľku, v akejkoľvek situácii sa nachádzate. Vieme sa pripojiť k Vám a pomôcť "ako by sme tam boli". Stačí nám napísať alebo zavolať a spoločne nájdeme riešenie pre Vás.

INÉ RIEŠENIA

Všetko od kancelárií až po domáce využitie. Od sietí až po tlačiarne, stačí sa na nás obrátiť s Vašou požiadavkou a budeme sa jej naplno venovať.

Desk
20200303_182449.jpg
 

PREČO SI VYBRAŤ NÁS?

Počítače zhotovené našou spoločnosťou sa zameriavajú práve na zvýšenú spoľahlivosť a dlhodobú životnosť s rovnakým alebo potencionálne vyšším výkonom oproti bežnej ponuke.


Je to o prístupe k celému návrhu, zhotoveniu zostavy až k detailnej optimalizácii samotných nastavení pre konkrétnu zostavu. Dokážeme sa prispôsobiť akejkoľvek požiadavke a nájsť to správne riešenie.


Vďaka našemu spôsobu návrhu a skladania zostáv dokážeme vytvoriť počítače ktoré sú z dlhodobého hľadiska spoľahlivejšie, tichšie a rýchlejšie. Tieto ciele dosahujeme precíznym výberom, nastavením a zhotovením každej jednej zostavy na mieru zákazníka, jeho rozpočtu a požiadavkám.


Snažíme sa ukázať že to ide aj lepšie, a nemusí to byť zbytočne predražené. Nie vždy ten najdrahši počítač je ten najrýchlejší a ten najlacnejší zas najporuchovejší.


U nás to poskladaním a dodaním zostavy nekončí.

 

KONTAKTY

rst@rst.sk

+421 948 600 109

Popradská 82, Košice

  • Instagram

KTO SME?

Sme tím z Košíc a snažíme sa zmeniť pohľad na počítače ako pre bežných ľudí, tak pre hráčov a profesionálov. Prinášame služby na ktoré už niektoré spoločnosti zabudli a najmä osobitý prístup ku každej požiadavke a otázke. Vďaka našemu niekoľko ročnému pôsobeniu v oblasti IT, aplikujeme získané skúsenosti do každého návrhu a produktu na ktorom pracujeme.

Profylaxia u zákazníka